Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Bennyboy #942 üzenetére

    A többi ARPG-t nem említetted ami van :) , de megértem, nem sok egyéb említésre méltó van.
    Minden csapattól azt várja az ember, hogy jó játékot csinál, és hát minél hamarabb patcheli, ha kell. Szerintem senki sem vár tökéletességet, hanem a hibák mihamarabbi javítását.

    A Wolceneseknél is van pénz meg tehetség, csak túlvállalták magukat.
    Amúgy ne a Blizzhez hasonlítsd légyszi, egy indie stúdió megítélésében ne egy AAA stúdió legyen az ellenpont, hogy szegényeknek nem megy. Úgyis tudja mindenki, melyik játékot említeném ellenpéldaként. :)

    Sokan várták, pozítívan álltak hozzá. A megjelenés napjáig annyira pozitív volt a Steames értékelés (kb. decembertől gyűlt, amikor bejelentették a megjelenést), hogy én csodálkoztam a legjobban, mennyire lement. A hibák miatt.
    De beszédes a Metacritic is.
    Van aki negatívat tol, mert bugos, esetleg annyira, hogy tovább se jut. Más meg nem sok hibába fut bele, majd javítják, élvezi a játékot, pozitívat adott.

    A játék nem katasztrófa szint, mint a Warhammer: Chaosbane vagy a Vikings - Wolves of Midgard. :)
    Fentebb soroltam, mik tetszettek eddig benne.

    [ Szerkesztve ]

  • Peppo

    őstag

    válasz Bennyboy #942 üzenetére

    Eddig nekem is viszonylag kevés bug volt, kifejezetten élvezem a játékot. Haverral act 2 vége felé járunk valahol. Nekem inkább az a fura, hogy ő, aki melee karaktert épített, mennyivel előrébb halad nálam. A potyogó fegyverek nagy része neki való, én meg a mage karakteremmel alig találok valami használhatót, de igazából még használhatatlant se nagyon. De ugyanez igaz lenne, ha rogue karit építettem volna. Annak se esik kb. semmi sem. Csak kardok, kalapácsok, buzogányok meg ilyesmi.

Új hozzászólás Aktív témák