Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Most nézegettem videókat a készülő játékokról a Lineage Eternal valami brutálisan jónak néz ki. Meg azért a Lineage brand már valamit letett az asztalra, ősrégi gyökerekkel rendelkezik. Megjelenés, egyes infók szerint háááát talán 2019? A Lost Ark az általam második legjobban várt h&s ez is brutál látványos, de sajnos ahogy nézem Dél-Korea only, azért hátha ide is eljut 2019-ben valamikor. Egyébként most novemberre ígérik a bétát. Last Epoch, hát ő közel sem néz ki olyan jól mint a többiek, viszont hátha ő lesz a gyöngyszem mind közül, ja és persze még egyelőre csak Kickstarter így a megjelenés még legalább 2 év szerintem. Wolcen meg ugye már itt van a nyakunkon, kíváncsi leszek a bétára, szerintem 1-2 hét és elindul. November elején pedig jön az infó a Diablo háza tájáról is szóval izgalmas hónapok elé nézünk hack&slash vonalon! :K
    Ja és persze jövőre megjelenik a második nagy Grim Dawn kieg azért ezt se felejtsük! :Y

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák