Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz gycs02 #28874 üzenetére

    Én DHCP szervert kérdeztem, gondolom az nem fut a gépen! Te pedig szerintem DHCP kliensre gondolsz, de az viszont nem jó, mert reset után a router WAN portja is DHCP-n van, tehát az is egy másik eszköztől várná, hogy adjon neki IP címet! Normál esetben ez a másik eszköz a szolgáltató routere, de jelen esetben, ha Te a router WAN portját a PC-vel kötöd össze, így nincs olyan eszköz a körben, ami IP címet adna, mindkettő csak a másik végponttól várja ezt!

    Ha routered WAN portját is a Pirelli egyik LAN portjával kötöd össze, amire a géped is csatlakozik, akkor a Pirelli DHCP szervere fog neki adni egy IP címet, így tehát az első probléma meg van oldva, de mivel még ekkor sincs engedélyezve a távoli elérés, így még mindig nem fogod elérni ilyen módon!

    A távoli elérés bekapcsolásához előbb a router LAN portjára dugd rá a PC-det, és az admin felületre belépve keresd meg a Remote Management pontot, és engedélyezd! Ha ez megvan, akkor mehet vissza a Pirellire, és már el is éred WAN IP cím alapján!

Új hozzászólás Aktív témák