Új hozzászólás Aktív témák

  • perecKING

    senior tag

    Sziasztok!

    Kérlek! :)
    bár a korábbi kérdésemre sem kaptam választ megint próbálkozok ;]

    Ajánlanátok nekem egy AX routert ami megbízható?

    Tudom ott a sok router teszt...de amazon-on nézegetem a véleményeket(angliában élek) és ott bizony sokan taglalják hogy pl az Asus ax10000 szar, a tp link ax11000 szar, a netgear ax12 meg a legszarabb....na így hogyan adjak ki ilyen sok penzt erre? :( ezek a routerek drágábbak mint a jelenlegi proci a gépemben ami azert durva(számomra)
    Játékra kellene(mivel nincs lehetőség kábelezésre a bérleményben) 3 gép AC wave 2-vel van a hálózaton már egy éve, és sokszor élvezhető a játék visszasírom a kábeles időket.
    A jelenlegi router egy BT Smatrhub spec a linken Ennel szeretnék jobb teljesitmenyt elérni jatékban amit elvileg el is érhetek a wifi6-nak hála. A sebességgel elvileg wifin sincs gond de online jatekra nem olyan ugye....
    Kb összesen max 12-16 wifi eszköz és 0 vezetékes amit ki kellene szolgálni. Ebből ha minden jó akkor 3db AX200-as "gémer gép" lenne a hálózaton + 2-4telefon/laptop ami szinén AX +1-2 UHD stream(amazon, netflix) + 1-2db 2.4ghz es kütyü mint porszivo stb
    A "fő" gép kb 8 méterre lenne a routertől és egy fal lenne az akadály.

    Nem kell hogy a fent emlitett 3 "csúcs modell" közül mondjátok meg melyik a jobb hanem egy olyan kéne ami tenyleg jó/jobb mint a jelenlegi :R :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák