Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    Egy érdekes jelenséget láttam az előbb, ti találkoztatok már hasonlóval?
    A routerem WiFi-jét kikapcsoltam, és egy erősebb routerrel váltottam volna ki. A kérdéses router egy TP-Link TL-WR740N, aminek a WAN portja érzéketlen, gondoltam switch-nek vagy WiFi-nek jó lehet, mert amúgy a típusnak bevált a vezetéknélküli része.
    Szóval a saját routerem 192.168.1.2-től 192.168.1.200-ig oszt IP-t, így a TP-Linket 192.168.2.201-re állítottam, DHCP-t kikapcsoltam, LAN portba bedugtam a FŐ routert, majd újraindítottam az egész hálózatot.
    A WiFi-t telefonról és laptopról is láttam, kapcsolódni is tudtam, viszont csak a telefonon volt internet. A laptopról a WiFi-n keresztül elértem a FŐ routert, de net nem volt. Telefonon mindeközben minden ok. Gondoltam átrakom fix csatornára a TP-Link WiFi-jét, és azóta minden eszközön jó a net.
    Szerintetek...? Hogy lehet, hogy kapcsolat mindig volt, de internet csak a fix csatorna óta jön? :F
    Vagy csak véletlen egybeesés?

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák