Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiend

    csendes tag

    Fiend
    (újonc)

    Sziasztok!
    A következő problémával kerültem szembe egy új RT-N56U B1 router beüzemelésekor.
    Minden frankón működik az összes gép megtalálja a 2,4 és ahol van az 5 GHz-es hálózatot és csatlakozik is kivéve egy samsung WiFi-s klímát.
    A beállításoknál minden ugyan úgy állítottam be szerintem mint a régi Netgear routernél de hiába adom meg a hálózati jelszót az klima nem hajlandó csatlakozni a hálózathoz. Vissza raktam a netgear-t és simán működik így a klíma hibája kizárva. Az új routeren nincs beállítva mac szűrés.
    A netger-nél WAP2-PSK (AES) titkosítás van van beállítva. Az Asus-nál nem találtam pont ilyent csak WPA2- Personal-t és ott az AES-t De ez szerintem ugyan az
    Az asus-on már kikapcsoltam minden védelmet, csak a hálózat titkosítás maradt. A logokbansem látszik, hogy miért dobja el a csatlakozási kérdést a router.

    Egyszerűen nem jövök rá, hogy miért nem hajlandó csatlakozni a hálózathoz.
    Esetleg valami ötlet? Szeretném megtartani az Asus-t mert minden másban sokkal többet tud és gyorsabb is de ha nem megy a klíma távvezérlés akkor vissza kell raknom a régit.

    Legyen egy jó napod! Mosolyogj!

Új hozzászólás Aktív témák