Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Antigabo #23132 üzenetére

    2GB-nél többet nem fog használni egy játék sem XP alatt, hacsak nem XP PRO-d van, és használot a boot.ini-ben a /3GB kapcsolót. Viszont még így is megéri plusz 1 gigát tenni a gépbe, mert a játéknak így lesz tisztán 2 giga ramja, nem fog elvenni belőle semmi rendszerfolyamat vagy bármi egyéb program, ami a háttérben fut. Szóval +1GB-t ajánlok. Viszont ha régi alaplapod van, ami csak úgy tudja dualban futtatni a ramokat, ha egyforma méretű modulok vannak párban, akkor +2GB-t.

    ***

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Antigabo #23132 üzenetére

    Nekem felesleges, mert tényleg nem használok memóriazabáló alkalmazást.
    Amúgy ha ki van kapcsolva, akkor pl. Photoshop izélget, hogy ugyan már, kapcsoljam be, mert túlcsordulhat. Pl. ha komolyabb videoszerkesztőt használnék (akár már az Adobe Premiere Pro-t), vagy épületeket terveznék, akkor már bekapcsolnám. :D
    A többi meg úgy van, ahogy ollie írja.
    Szerk.: (#23135): nem, a memóriatúlcsordulástól semmi baja nem lesz a rendszernek.

    (#23136) sbazsi: hát ez nem túl biztató, de mondjuk valahogy nem vagyok meglepődve... ez kb. olyan, mint amikor elmész sebészhez egy gyulladt sebbel, miután beleléptél egy üvegszilánkba, ami már 2 hete történt, de a seb még mindig rohadtul gyulladt, sőt már bedagadt, és már az is felmerül benned, hogy esetleg benne maradt egy szilánkdarab, erre az orvos annyit állapít meg az egészről, hogy hát a seb gyulladt, és nem tud mit csinálni. Én most jártam így, lassan olyan érzésem van, hogy nincs már szakember, akihez fordulhatnál a problémáddal... (akkor minek is van a TB? Esetedben meg minek vannak szervizek?) Na, bocs a mellékvágányért meg a felesleges filozofálgatásért. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák