Új hozzászólás Aktív témák

  • montressor

    aktív tag

    válasz montressor #5152 üzenetére

    na az elobb nem birtam befejezni:

    Probaljuk osszefoglalni:
    -vista alatt jo /ez mennyire tuti? gondolom nem 5 percet hasznaltad/
    -virusirto volt cserelve, az nem lehet
    -vga, lan driver volt cserelve, ezek drivere nem valoszinu
    -memtest okes

    -biosban allits mindent defaultra /bar notebookokon nincs annyi tuningolhato dolog, de hatha/
    -usb, no igen letiltottad biosban es ugy nezted vagy csak lehuztad az egeret? Tiltsd le
    -ez a primot is kiprobalnam (igaz nem nagyon neztem mast, de az hasznalja cpu-t es memot is [volt mar eset, h fel even keresztul ujraindult a gepem, es a memtest jonak mutatta a ramokat, csak a cpu-ramos test hibazott: igaz a ram jo is volt, cpu val volt gaz])
    -probald letiltani a mar emlitett dolgokat: hang, modem, lan, usb, meg ami van es nem kell, magyaran mindent, ami nelkul elindul a gep, es tegyel vegyel rajta ugy. Masolj, indits bongeszot, msn-t (net nelkul, igen, majd vartyog, vagy kiakad)...

    -ezutan mar tenyleg win csupaszitas marad, csak az alap legyen fent, eloszor ugy hasznald, ahogy a win feltelepedett, wines driverekkel (foleg vga), fel napi hasznalat utan, telepits ra drivert, egyszerre egyet, es ujabb fel nap hasznalat, h tudd melyikkel mi volt
    -nem lehet, h rossz a forras, amirol felrakod a wint? szerezz masik cd-t, esetleg pro helyett home-ot vagy forditva. Probalj meg magyar nyelvu helyett angolt, forditva nem mondom, h probald :)
    -probalj meg huzamosabb ideig live-cd-(nem kell telepiteni, es nem cseszi el a mostani rendszered) s mas os-t hasznalni csinal-e vm hulyeseget

    Probalj kolcsonkerni notebook winyot, probald ki azzal.

    Esetleg meg olyat tudnek elkepzelni, h rossz drivereket toltesz le. Ez alatt azt ertem, h van egy -most hasrautok- ct8991 es csipszetu vm, Te a ct8990eshez szedsz le dolgokat, ami mondjuk rokonithato ezzel, feltelepul, nem vartyog, csak hulyeseget csinal. Talakoztam mar olyannal is, h gyarilag!! :Y volt rossz driver a cd-n. Az valami kobeon vagy milyen alaplap volt. Csak az segitett, h leolvastam az alaplapon a csipre mi van irva. Igaz ez notebookban nehezebb... Nezd meg a konyveben, adatsheetekben.

    Masik: ezt a nootebookot mivel adtak? Xp v. vista? Tehat volt mar ra pelda, h valaha ez mukodott XPvel jol? Olyat is tudok, h notebookon usb-t egyszeruen nem lehetett eletre csiszolni, ha pro! :Y volt az opredszer, csak home. Egyszeruen nem volt hajlando egereket hasznalni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák