Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Anthony28 #7106 üzenetére

    hasonlóképpen érzek csak nekem SB live! kártyám van...de gyalu lesz lassan, viszont egykét bajom még van:

    -Az Internet Explorer folyamatosan kifagy és nem tudok vele semmit se csinálni...1-2 oldal múlva nem válaszol, van hogy úgy befagy, hogy reset kell...nem csak adott oldalnál, bármelyik oldalnál...oké tudom használjak más böngészőt, (Operához nem rakja fel a Media Player bővítményt, ami XP-n alapból volt, és FX-hez is úgy kell felrakni) de azért mégsincs rendjén, hogy öszevisza fagyogat, ha pl egy olyan Windows-os oldalt kell megnéznem ahol külön sír a Microsoft h explorer legyen...
    -A merevlemez folyamatosan leáll és így ha nyitok egy programot várnom kell 4-5 mp-et amíg felpörgeti és olvassa, ezután egy nem túl egészséges kattanás jelzi hogy mostmár olvas :F XP alatt ezt nem csinálja, egyszer írtátok, hogy max teljesítményre kell állítani a Vistát, az se segít... :W :W
    - iTunes is kifagy folyamatosan, nem tudok zenét tenni az iPod-omra, Sync hibát ír ki, XP alatt ezt se csinálta

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák