Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz pushalias #27527 üzenetére

    Pedig tud ilyet csinálni egy WP7.x teló is.

    Nem kell hozzá 620 (ami egyébként erősebb is). Mondom, hogy a 800 is gyorsabb nála, de ettől még nem lesz használhatatlan az S Advance. A romolást meg eltúlzod, ha használhatatlan lenne a droid, nem vennék.

    Egyébként nem értem ezt a divat droid utálatot WP-s körökben (meg más körökben sem). Miért okoz az örömöt egyes embereknek, hogy jól lefikázhatják az Androidot és bebizonyíthatják, hogy a WP mennyivel jobb, mert lám nem szaggat? Nem, valóban, de egy mai középkategóriás droid már rég nem a falhozb@szom azonnal kategória. Egyelőre még mindig előrébb jár sok tekintetben a WP-nél, elég az alkalmazáskínálatra vagy a kiforrottságra gondolni. Folyamatosan zárkózik fel a WP egyébként, a GDR3 már nagyon sok hiányosságot orvosol, de még nem az igazi ilyen tekintetben. Szerintem egyáltalán nem jobb a WP a droidnál, egyszerűen más. Én telefonon WP-t használok, mert tetszik, de mellette ott a Nexus 7 is, párhuzamosan használom a két rendszert. Nem tudnék dönteni, hogy melyik a jobb, ha lehet egyáltalán győztest hirdetni.

Új hozzászólás Aktív témák