Új hozzászólás Aktív témák

  • cerb

    tag

    sziasztok! én még új vagyok a windows phonehoz, ezért felmerült pár kérdés, amire ti már biztosan tudjátok a válaszokat:

    volt még 10 évvel ezelőttről MSN regisztráció miatt windows live jelszavam, és azzal keztem el használni a telefonomat. sjanos... kezdeti bénázás miatt importáltam az outlook.com oldalon a címjegyzékemet a gmailból, és csak utána jöttem rá, hogy teli van az outlook ezer éves sosem hazsnált szemét kontaktokkal. ki akartam törölni mindent, hogy újra bele rakjam szépen, üresen magában a google-ös címtáramat, de nem tudok itt csak egyesével kijelölni címeztteket. ez nem járható út, mivel így most több mint 600 címzettem van, nem mehetek neki kézzel. erre van valami megoldás? sehol nem találtam angolul.

    második kérdés: van valamilyen app ami százalékosan mutatja élő csempén az aksi töltöttségét? találtam egy ilyet (battery status), de csak feloldott telefonra telepíthető, nincs fent a piactéren sajnos.

    és a plusz kérdés: látom, hogy ti már wp7.8ról beszéltek, és láttam neten is, hogy valaki ezzel hirdete a lumia 800át, nekem viszont csak 7.5 van rajta frissítés után? miről van itt szó?

    köszi szépen előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák