Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz TommyX_ #79901 üzenetére

    Nos, ezt csak azért írtam le, mert elég sokat tesztelgettünk már mobilokat ebből kifolyólag.
    Iphone, Samsung, teljesen mindegy, hogy flagship, a Sony-k minden tartományban többet tudtak, mint ez a kettő. Sajnos az MS mobilok még ennyit sem, sőt a 950 XL konkrétan rosszabbul szól, mint a 650, elképzelni nem tudom, hogy egy flagship, hogy teljesíthet ennyire xarul.

    Tehát emiatt a flac-et (gondolom nyomásra), még inkább felesleges volt (bele)kódolni, hogy akkor már az is szóljon.
    Én nem gondolom, hogy ezen szoftveresen "látványos" javulást tudnának hozni, mivel hardverileg lehet nagyon gyenge ez a része.
    Ha meg valaki xarrá equzza, akár ezen, vagy akár droid alatt, pl poweramp-pal, ami már gyárilag fossá színezett és ezt csak tovább tetézi, hogy még van ott rengeteg elbaxni való equzási lehetőség, nos már akkor nagyon messze jár a (minőségi)hallgató attól, amit a stúdióban a zeneszerző és a hangmérnök gyárilag elképzelt.

    De a lényeg, hogy szól a flac és ezzel a user már minőségi zenehallgató lett, ráadásul még be is beszéli magának, hogy ő aztán hallja a különbséget. Hallja a nagy ló....t :-D

Új hozzászólás Aktív témák