Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    Topikgazda

    válasz #32711680 #3256 üzenetére

    Mi zavar a WP-ben? Hátha van/lesz rá megoldás :)

    Muton: A dalvik kernel miatt sosem fogja tudni elérni a WP folyamatosságát, stabilitását, ez a fő gond vele. A másik, hogy soha nem lesz annyira egységes felhasználói felület, mint ami nekünk tetszik. UI terén már a csupasz Android sem tud olyan egységes irányelvet felmutatni, mint ami a WP-nél megvan, nem beszélve az alkalmazásokról, amiknél WP-n azért elég sokszor törekednek a Metro UI-ba illeszkedő felület készítésére, ugyanakkor droidon ahány app annyi design. Instant memóriafogyás, a háttérben szabályozatlanul futó memóriazabáló alkalmazások, még a Nexus szoftverében is van egy rakat szemét amit lefagyasztanak a userek (néha benézek a topikba, egykor érdekelt a telefon), nekünk ilyesmivel soha nem kellett törődnünk. Nem tökéletes a WP, tele van hiányosságokkal, de én inkább funkciók terén kötök kompromisszumokat, minthogy veszni hagyjam azt a kiváló felhasználói élményt, amit a WP nekem nyújt. Remélem érthető hogy mi a gondom az Androiddal. (ha felmerülne az iOS, akkor elmondom, hogy hányok az 5 éve változatlan ikonoktól, és ergonómiailag hatalmas bakinak tartom a felülre helyezett "Back" gombot, én azért ha nem is naponta, de hetente 1-2 órát nyomogatok iPhone-t, és mindig is megőrültem tőle)

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák