Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #91856384

    törölt tag

    válasz King Unique #151417 üzenetére

    Akkor talán nem kellene "Az égvilágon semmi gond nincs az LTSC-vel." és egyéb ilyen "okos" kijelentéseket tenni, amik eleve cáfolhatók, akkor nem lenne mit firtatni, ilyen egyszerű.

    Az feltűnt, hogy "Fecogame" fórumtárs
    "Mi volt a gond az LTSC-vel? Én több gépen is azt használom, mióta megjelent."
    kérdésére válaszoltam az említett "Az égvilágon semmi gond nincs az LTSC-vel." mondattal??? [az említett hozzászólás]

    Feltételezem arra irányult a kérdése, hogy milyen hibát produkált az LTSC amiatt váltottam.
    De ugye semilyet, nem azzal van a gondom.

    Aztán ugyanebben a hozzászólásban linkeltem a másik topic-ban lévő hozzászólásomat, ahol leírtam eleve a helyzetet: [itt]
    Az említett hozzászólás első bekezdésében pontosan ezt írom:
    "(Anno a cég induláskor kapott pár ilyen licenszt és ebből kaptam egyet)"

    Aztán belinkeltem egy folytatást is a másik topicból még mindig ugyanebben a válaszban: [ezt]
    Amiben pontosan leírom, hogy a cégnél több ilyen LTSC-t használunk a fejlesztős gépeken több kolléga is.

    Ha a kioktatás helyett vetted volna a fáradtságot, hogy normálisan elolvasod amit leírtam (már többször is) akkor talán rájöttél volna, hogy nem átlag felhasználásról van szó.

    De te rárepültél az LTSC dologra és vérszemet kapva okoskodtál, holott az csak annyiban jött elő az eredeti hozzászólásban, hogy frissen lett feltéve egy W10Pro a megszokott LTSC helyett egy laptopra. [kiinduló hozzászólás]
    Aztán innéttől mindegy volt, hogy mit írok csak papagáj módjára nyomtad a propagandát.
    A leírtak már nem érdekeltek.

    Nos, részemről itt a vége. A cég is, a kollégák is és amint tudom én is használom majd azt a rendszert amit az elmúlt években. Ha másképp nem, akkor AV váltás mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák