Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz #41133696 #8486 üzenetére

    Rosszul olvastad (vagy en nem irtam jol), de en ne, irtam hogy a win egy elviselhetetlen batar nagy dog lenne. Csak azt, hogy a megjelenesekor egyaltalan ne, szamitott kisebbnek, mint most a hetes. sot, aranyaiban megnagyobb volt, mert gyengebbek voltak a gepek. linuxossagot pedig te hoztad szoba, en egy betuvel sem emlitettem. ezzel ellenkezoleg, peldaul a korabban emlitett szutyok pentim laptopra semmit sem tudtam telepiteni xp-n kivul. hiabab puppy linux, vagy barma mas disztro, meg kis hardverigeny, nem ment fel.
    masix linux adalek, hogy tobbszor probaltam mar a sajat asztali gepemen linuxot, vagy huszfele disztrot kiprpbaltam, de nem birom megszokni. nem vegfelhasznalonak valo. szerverre oke, de az meghagyjan, hogy nekem sem megy benne semmi sem elsore, mert en meg megkeresem. de a csalad mar mas teszta. az az allando nyavajgas, hogy ezmiertnincs, ezholvan, ezthogykell, telepitsdmarfel, mirtnemtudja, .... szoval sokkal inkabb a win. mostmar reg elmult az win31, 95 idoszak, amikor az allando fagyasok miatt divat volt szarnak tekinteni. honapok ota nem inditottam ujra a winhetet, csak akkor, amikor egy win upate miatt kell.
    szoval nem trollkodom.

Új hozzászólás Aktív témák