Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    válasz kispx #70050 üzenetére

    "...állítólag valami Office-al kapcsolatos "dolog" is okozhat flash-elő cmd-t (óránként egyszer), a feladatütemezőben kellett kikapcsolni egy task-ot, nem tudom ez az oka-e a problémának, (remélem mert akkor megoldotam :D )"

    Pont azt a task-ot kapcsoltam ki a feladatütemezőben, amiről beszélnek az általad linkelt oldalon:
    "I went to the Task Scheduler > Task Scheduler Library > Microsoft > Office and found and DISABLED "OfficeBackgroundTaskHandlerRegistration." "

    Most kapcsoltam be a gépem, kb. 1 órája(?) és megint találkoztam a cmd ablakkal. Szóval nem tudom, hogy ez az oka-e, de mondjuk az óránkénti 1-2 felvillanás pont igaz az én esetemre. Ha jól olvastam, az MS ad ki hamarosan patch-et (?) rá, lehet hogy az lesz az, ami megoldja (ha már a task kikapcsolása nem segített).

    Mindenesetre most benyomtam a Window Focus Loggert, amit quailstorm tanácsolt, talán kiderül, hogy akkor most tényleg az Office-nak van köze a dologhoz, vagy valami más okozza.

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák