Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz quailstorm #36973 üzenetére

    Ez nem esett jól (OFF)"az ilyen userek miatt mint te"(/OFF), mert rám ez nagyon nem jellemző, sőt inkább ellenkezője vagyok, túlságosan is bebiztosítom magam védelem szempontjából, de biztos te is olvastad mik mennek egy ideje az XP lejáratás miatt és a Win8 túlzott erőltetésről, ami számomra nagyon nem szimpatikus. (ha esetleg még van olyan ember, akinek az megfelel, az az ő személyes problémája és nem bántanám őket). Ezért írtam talán kicsit erősen, mert annyi dolog derült ki az utóbbi években, hogy nehéz bármiben is megbízni. Túl sok a véletlen.
    A felhasználói élményes logolások is folyamatosan terhelték a HDD-t. Pedig ki van kapcsolva. Telepítés után is rákérdez és utólag is ki lehet kapcsolni, hogy nem akarok részt venni a programban. Notebookjaimnál vettem észre, hogy már ki volt kapcsolva minden index stb, de amint magára hagytam a gépet folyamatosan dolgozott valami a háttérben...Aztán megtaláltam a bűnöst. :) Tétlen állapotban küldte az infókat az MS-nek. Utána tudsz te is nézni Windows Customer Experience-el kapcsolatban, ha érdekel.

    Szerintem is integrált SP1-el jobb a rendszer, mint amikor utólag tesszük rá (persze nem mindenkinél okoz gondot). Felteszem én is a frissítéseket, csak előtte várok pár napot, ha netán bugos lenne és átszoktam futni mi, mit takar és ami nem győz meg, azt kihagyom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák