Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Krystal_s #22700 üzenetére

    Szia!
    Nalam a KB2518867 nincs a telepitettek kozott pedig ha felajanlotta volna akkor biztos feltettem volna.
    KB982526 SP1 utanni elso javitas, fel van telepitve.
    KB979916 Szinten SP1 utanni, fel van telepitve.
    Ami elsonek nem olyan regen gubancot okozott az a kernel ill felhasznalo modu Frameworks, Ajanlott frissites, a kepen bekereteztem. A tobbi .Net pedig kedden jott, az alabbi kepen az elrejtett frissiteseket latod.

    Es amiket eddig feltettem:

    A 4.0 Client is rejtve van, es nem is telepitem fel a 4.x-et mert lassitja a gepet, es nekem nem kell.
    Most jo a rendszer, en AMD-s vagyok, MS AHCI driver SATA II-es lappal. Azert irom mert lehet hogy KB2518867 a frissitest esetleg csak Inteles gepre ajanlja fel, nalam nincs ilyen.
    Dec. 20-an telepitettem ujra a rendszert pont azert, mert galyravagtam a ket Ajanlott (bekeretezett) frissitessel. Azokat hiaba uninstallaltam, a hiba maradt. Amugy az SP1 is felteszi a kernel es ... illesztoprogramokat, csak az SP1 utan meg jo a rendszer, a frissitesek teszi tonkre.
    Ma pedig azert tettem vissza egy jo ghost fajlt mert most a keddi 3.5.1 frissiteseket raktam fel feleslegesen, reszemrol mar nem hiszek az MS-nek, WU a szervizeknel Kezire, amugy letiltva.
    Befejeztem a W7 frissiteset, elmentettem egy ghost fajlba arra az esetre ha tonkremenne a vincsi.
    Remelem segitettem.

Új hozzászólás Aktív témák