Keresés

Aktív témák

  • válasz RAiN91 #45838 üzenetére

    Attól tartok ez hardver hiba lesz nem szoftver :( Tápegység, alaplap, vga a gyanúsak

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

  • pete_21

    addikt

    válasz RAiN91 #45838 üzenetére

    Nálam is hasonlóképpen fagy a gép. Bár van, hogy a hang nem akadozik, csak elnémul. Én eddig Assassin's Creed 2-ben, Assassin's Creed Brotherhoodban, Portal 2-ben, Crysis 2-ben vettem észre (meg régen talán Bioshock 1-ben). Az az érdekes, hogy más játékban nem jelentkezett. Nálam nincs tuningolva semmi, viszont A4Tech egerem van, és kialszik az egér ledje is fagyásnál. Másik A4Tech egérrel is ez a hiba van. Microsoft egérrel eddig még nem fagyott, pedig nyúzom rendesen vele... :F
    Egészen véletlenül neked vagy Visormail-nek nem A4Tech X7 egeretek van?

    [ Szerkesztve ]

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz RAiN91 #45838 üzenetére

    Nem kizárt, hogy PCI-E x1 bug jön elő, a lap topikjában kéne rákérdezni.
    Ez nálam elösször az Asus p5b deluxe al fordult elő, alulfeszelt a lap, és néha így jártam.
    Látom neked is asus lapod van hátha egyszerűen orvoslható, a p5b deluxe on, meg kellett emelni bizonyos feszeket, iilletve mindent amit csak lehetett fixálni kellett , pl a pci-t 33 mhz re a PCI E-t 100 ra....

    (#45819) n_stolz
    Az asztali gépeken biosban állítható, Enp support vagy valami ilyesmi a neve.
    Régebbi lapoknál jumperrel kellett, hogy laptopnál hogyan kell nem tiudom, de ez nem win 7 future, így ha a biosban nem találod a lapos topikjában kéne szétnézni.

    (#45855) hunfatal
    S3 ban is áram alatt van, nem a sleep a lényeg, hanem a power off állapota.
    De mint laptopról lévén szó, bármi megeshet.

    (#45834) AkoSCH
    Dugjál be egy külső hdd ét, és probálkozz meg valami live rendszerrel.
    Akár windows ból is van ilyenpl a pl. Daytonan de megtalálható, pl az Acronis True Imga-n is, ha így írtad meg a CD ét, demo válltozat nem jó belőle, full kell.
    Megérne egy próbáld pl, megbootoltatni a géped az Acronis Disk Director CD ről (egy müködő gépre felrakni, és ott létrehozni) hogy agyaltalán látszik - e a partició,de mint mondtad, hogy fagyás után jelentkezett, így nem kizárt a hw hiba sem.

    (#45829) janos1988
    Én felraktam, a cégnél mind a 100 gépre (Wsus)
    Ártani nem árt.
    Sőt, a WSUS kritikus frissitésnek hozta, magától el is fogadta.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Aktív témák