Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Morden24 #1465 üzenetére

    Setupban nem lehet ilyet állítani. Mondjuk van egy külső kártyaolvasóm a célra, de furcsáltam a dolgot. Erre most nem esküszöm , de mintha XP alatt simán látná a TC. Amúgy driver nem kell neki.

    WE-ről van szó, csak ezt nem írtam. Pl. böngészés közben leviszem az egeret a tálcára, és látom, hogy csak pörög... Meg magától pár alkalommal újraindította magát a we menet közben. Semmi addon nincs mellé rakva, elég friss a win7-em.

    pzstm: hehe, fényképezős dolog az tetszik. ;] Ez egy új Canon sx200is gép, de ilyet nem tud sajna, csak mint fényképező létezik.
    A quicklanchnál arra gondoltam amit írsz, de nem kell a regeditben turkálni, csak egy mappát kellett létrehozni a docs and settingsnél valamerre, ha jól emlékszem.

    sfdrakex: majd letöltöm a drivereket, mert a gépet féláron vettem csupaszon a vásárban... ;]

    Boci_83: jah, azt első installkor én is kerestem, mert XP-n ezt nem kellett állítani, itt a w7-en meg alig fért ki 5 ikon egy oszlopban 1360*768-ban, elég gáz volt.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák