Keresés

Aktív témák

  • Zozz

    tag

    válasz cocki #4514 üzenetére

    Linux alól tökéletyen törölhető. :D
    Vagy más rendszer alól. Vinyó ki haver gépébe be és del.
    Utána purgáld ki Registryből.
    A kulcsod meg NEM tiszta ha más is használja. A Microsoftnál lehet hogy szart cisnálnak de nem hülyék. Vannak feketelistás serialok, nem is kevés. Hogy a progi mi alapján találta ki, hoyg neked nem tiszta a windowsod az passz, de vagy vegyél tisztát, vagy más oprendszer alól gyalázd le.
    Hirtelen nincs jobb öltet.
    És egy jótanács. Haver szerint ne használjatok hotfixet. Lassabbá teszi a rendszert (ezt azt hiszem maga is lemérte) és a hotfixek települése elég gány. SP2 kell azt kereszt. A többi szerinte sallang. Lehet benne valami. Igaz én ettől függetlenül hotfixelek lévén jogtiszta (nem csak a serial!) windózom van. Na de nekem is van problémám de azt köv hsz-ben.

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

  • Zozz

    tag

    Akkor most én lököm be sirámaimat!

    SOS WAZZE SOS

    Van nékem egy Campusból származó jogtiszta Windowsom.
    Felnyomtam rá ezt az új Genuine hotfixet amivel már sokan szívnak. Nekem nem ugat, mert látja, hogy eredeti vagyok :D, DE
    Azóta azaz 2 napja fura dolgot tapasztaltam. És jobb híjján ennek tudom be.
    Tegnap a tálcán nem jelenítette meg a nyitott ablakokat. Gyorsindítás Nyelvi eszköztár, Windows Media eszköztár van, de ha kikapcsolom őket akkor a tálca eltűnik. :S
    Olyan mintha rejtve lenne csak épp nem lehet megjeleníteni. Ez még a kisebbik probléma, bár azért hiányzik, hogy a futó progikat a tálcán nem jeleníti meg, de a tálcát már át sem rakhatom. OK jó nekem ott alul sosem volt máshol de ez is azt jelzi, hogy a tálcával van gáz.
    Ami az érdekesség, hogy más felhasználó alatt minden a legnagyobb rendben.
    Csak nincs kedvem újra konfigni az egészet, újra beállítani az ikonokat minden szart meg MSN hangulatjeleket újra felvenni (nem mintha sok lenne csak macera), meg ugye a Firefox kedvenceket is most ki kell mentenem újra hozzáadni és a plug-uineket is újra kéne telepíteni. Ez kb 1-2 óra meló nekem, vagy 3 mert elszöszölök vele, de nem akaropk.
    Ha valaki tudja a megfejtést ossza már meg velem!
    Röviden újra:
    Szóval tálcán a futó progik nem jelennek meg, az eszköztárak bezárásával altűnik a tálca ami nem áthelyezhető valamiért.
    Ez két napja van így a Genuine hotfix óta. Bár nem valószínű, hoyg összefüggésben lennének.

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

  • Zozz

    tag

    válasz cocki #4517 üzenetére

    Ja http://katz.ws
    Itt e keresőbe be4vésed, hogy Genuine és máris kihányja az 1.17.xx valamilyen progit.
    Letőtike szépen elindítod és ő majd gondoskodik arról hogy a windowsod eredetinek láttassa magát. ;)
    Probléma ezzel megoldva.

    AKKOR MOST NEKEM SEGÍTSEN VALAKI!!! PLÍÍÍÍÍÍZZZZZZZZZZ

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

  • Zozz

    tag

    válasz PhoenixK #4522 üzenetére

    Igen ezt tudom.
    Sőt elvileg az MSN emotionokat winkeket is kimenthetem (nem mintha ez lenne a legfontosabb csak a legmacerásabb újra hozzáadni, és nekem azér' mégiscsak hiányoznának így egy év után :B ), ráadásul meg is tettem, szépen cisnáltam egy másik usert átmásoltam ugyanoda a cuccost, de van egy érzésem hoyg a file-ok hozzáférése valami User ID (a'la Linux :D ) van nyilvántartva így új userhez nem feltétlenül működik. OK Firefox kedvencek meg egy két info ok, de Firefox skinek plug-ineket még nem sikerült átmentenem.

    Persze, ennek ellenére köszönet a gyors reakcióért. :R

    De az alapproblémám, hogy inkább szarakodnék a hibás felhasználó megpatkolásával, mert egyrészt abból is tanulok, és tapasztalat, másrészt a beállítások megmaradnak, és biztos nem lesz gubanc.
    Gyakorlatilag ennyi a kínom.

    Szóval még mindig várom a 4520(?) v. 4521(?)-ben felvetett problémámra a megoldásokat.

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

  • Zozz

    tag

    Még mindig él a hiba a gépemen amire eddig semi ötlet.
    Hátha valaki lemaradt róla:

    Van nékem egy Campusból származó jogtiszta Windowsom.
    Felnyomtam rá ezt az új Genuine hotfixet amivel már sokan szívnak. Nekem nem ugat, mert látja, hogy eredeti vagyok , DE
    Azóta azaz 2 napja fura dolgot tapasztaltam. És jobb híjján ennek tudom be.
    Tegnap a tálcán nem jelenítette meg a nyitott ablakokat. Gyorsindítás Nyelvi eszköztár, Windows Media eszköztár van, de ha kikapcsolom őket akkor a tálca eltűnik. :S
    Olyan mintha rejtve lenne csak épp nem lehet megjeleníteni. Ez még a kisebbik probléma, bár azért hiányzik, hogy a futó progikat a tálcán nem jeleníti meg, de a tálcát már át sem rakhatom. OK jó nekem ott alul sosem volt máshol de ez is azt jelzi, hogy a tálcával van gáz.
    Ami az érdekesség, hogy más felhasználó alatt minden a legnagyobb rendben.
    Csak nincs kedvem újra konfigni az egészet, újra beállítani az ikonokat minden szart meg MSN hangulatjeleket újra felvenni (nem mintha sok lenne csak macera), meg ugye a Firefox kedvenceket is most ki kell mentenem újra hozzáadni és a plug-uineket is újra kéne telepíteni. Ez kb 1-2 óra meló nekem, vagy 3 mert elszöszölök vele, de nem akaropk.
    Ha valaki tudja a megfejtést ossza már meg velem!
    Röviden újra:
    Szóval tálcán a futó progik nem jelennek meg, az eszköztárak bezárásával altűnik a tálca ami nem áthelyezhető valamiért.
    Ez két napja van így a Genuine hotfix óta. Bár nem valószínű, hoyg összefüggésben lennének.

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

Aktív témák