Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz huliganboy #1224 üzenetére

    Első körben azt mondanám, hogy adja el és vegyen egy linuxos boxot, mert bár nem tudom, hogy play2-n megoldották-e a DD hangok lejátszását, de play1-en egyik e2 image-el sem volt DD hang. Igaz attól függ erre igénye van-e egyáltalán. :) Sőt a képminőség is hagy némi kívánnivalót maga után play1-nél, play2-nél szintén nem tudom mi a helyzet.
    Amúgy meg egyszerű, hol akadtál el? Letöltöd a rar-t, kicsomagolod, majd win32 disk imagerrel kártyára írod. Behelyezed a boxba és betölt az openATV. Gyors kártya kell, nem valami "összekotort régi a fiókból"... Ennyi SD kártyáról bootolni. Nandra nem tudom, hogy kell telepíteni, parancssorból putty-al biztos meglehet oldani, de ebben nem tudok segíteni, már nagyon rég volt, mikor utoljára foglalkoztam ezzel, hamar letettem róla az említett okok miatt. Ha csak FTA-ra kell, arra teljesen jó az android is, legalább van DRM támogatás, valóban fullHD felbontás stb. Ha minden igaz van android alá is oscam, nem tudom mennyire stabil, életképes. e2 alá: softcam/oscam
    Egyébként én a helyében kitanulnám miként kell a TVheadendet kezelni. Csak elsőre nehéz és csak első körben kell akár több órát is rászánni. Egyszer lakod be, utána tudod hordozni a beállításokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák