Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz Celtis #436 üzenetére

    Holnap újra nekifutok a 4.2-nek és előröl kezdem úgy hogy nulla csatorna van beállítva.
    Remélem végre sikerül képet kicsikarni belőle 0-ról indulva.
    Mi volt a gond a 4.0-val?
    A gyári OE teljesen használhatatlan volt LE-hez képest, ahhoz képest a mostani állapot is egy megváltás.
    Nekem tökéletesen megy, kivéve azt hogy néha érthetetlen okból nem veszi fel a műsort. Ha ránézek a weteken és éppen ment a kép akkor megáll a kép és úgy marad. Csak találomra bejelölgetek az epg-ben műsorokat amit felvennék mert én nem szoktam felvenni semmit. Asszony vesz fel napi pár műsort amit egyszer megnéz és utána töröl. Addig amíg nem tökéletes nem adhatom oda neki, ha lehet ilyen állapotot kihozni hogy megbízhatóan teszi a dolgát akkor kapja meg és kiváltja a beltéri boxot abban a szobában ahol most is felvesz. De mivel nem tud gyorsított lejátszást ezért lehet csak szervernek fogom használni, kap még T tunert is hogy több felé lehessen megosztani bizonyos csatornákat.
    Lejátszani meg veszek egy külön boxot arra megy majd 17-es kodi vagy bármi ami képes 1.5x tempóval lejátszani a felvételeket. Sajnos a 17-es kodi sem tudja csak a sima videókat gyorsítva, a tv felvételt nem tudja gyorsítva hanggal.
    Egyébként fantasztikus dolog ez a tvheadend. Bárhonnan akár pc-ről,telefonról is tudom nézni a tv-t és indítani vagy akár visszanézni a felvételeket.

    rsf: Sajnos egyik upc-s beltéri sincs normális tv-re kötve, két tizenéves szar nem is fhd egyik sem, scart-al összekötve, tehát nem tudom a képminőséget értékelni, de a nappaliban a 3 éves FHD-s 65F8000-es samu tv beépített tunerje nagyságrendekkel szebb képet tud mint a wetek play(nekem a sima van, nem a kettő mint neked)
    Erre a tv-re van rákötve most a wetek is az egyik hdmi portra és néztem a hd adásokat kapcsolgatva a bementet, sokkal részletesebb, kevesebb sávosodás, sokkal élesebb jobb minőségű képet állít elő a tv s2 tunerje. Még kipróbálom hogy s912 box-ról játszom le kliensként ugyanazon a tv-n az adást.
    Pc-n nem látom olyan rossznak, de hát kis24-es monitor, az iptv ugyanazzal a csatornával nagyságrendekkel szebb képet ad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák