Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz T J #16893 üzenetére

    Na igen, ahogy mondod. ie-ben és edge-ben is (ami már kicsit érdekes) remeg vagy szakadozik görgetésnél, leginkább a fenti főcímképen feltűnő, (firefox-ban és opera-ban nem csinál ilyet, chrome-ban még kipróbálom később), de azt hiszem pont ezt írja a html checker is. Ez most a html ellenőrzésének az eredménye:

    1.

    2. és 3.

    Annyit értettem meg csak ebből a linkelt leírásból: add identifying headings to all sections.
    , hogy ezeket a heading elemeket h1-től h6-ig növekvő sorrendben kell elhelyezni a html dokumentumban, nem pedig felcserélve vagy össze-vissza.

    Mit kell írnom kiegészítőnek hova pontosan?

    És nem tudom, hogy van-e, gondolom igen, köze a fent említett hibákhoz, amikről szintén képeket tettem ide, hogy azt meg a dw-jelezte a .css fájl-ban azt a 2db hibát. (#16890) Ice&Lime .
    Hogy ezek összefüggenek vajon?

    Remélem valaki tud segíteni? (mert akkor biztos, legalább is remélhetőleg ez okozza az akadozást görgetésnél ie és edge-ben). Lehet, hogy csak pár karakter beírás hiányzik, de azt nem írja, hogy pontosan mit írjak hova, kitalálni, vagy megtalálni meg nem tudom hol ezt.

    Vagy ha esetleg nem tudtok, akkor linkeljetek légyszi egy külföldi oldalt, ahol tudnak a megoldásában segíteni!

    Előre is köszönöm a segítséget! (lehet pü-ben is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák