Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz CsMike #3761 üzenetére

    Hát én 6 évet lehuztam vele (Mycloud 2TB), szerettem, mert olcsó volt de őszintén szólva ma már nem ajánlanám torrentre.. Eleve ugy kell rá feltenni a transmissiont mókolva, (minden fw frissitésnél ujra kell tenni) másrészt a sebességet nagyon vissza kell fogni, hogy ne fagyjon le, nekem olyan 4-8MB/s a max letöltési sebesség amit még bír, afelett elhasal. Én egy komolyabbat, vagy ha nincs rá pénz akkor is inkább NAS326-os Zyxel-t ajánlok ehelyett egy WD Red hdd-vel. Kicsit gyorsabb is tud lenni, hivatalosan van rá torrent app, cserébe van hangja mert nem passzív mint a sima MyCloud.

    (Ha pedig nem idegenkedsz az extrémebb megoldásoktól, akkor akár egy Xpenology rendszert is lehet telepíteni egy régebbi otthon elfekvő vagy olcsón beszerezhető PC-re vagy notira, és akkor még a 60-80ezres NAS-okat megszégyenítő rendszert tudsz építeni "fillérekből". Én most egy itthon "'elfeledett" Core2Duo gépet csináltam meg NAS-nak így, torrent 60MB/s-el!!! jön lefelé, fájlmásolás hálón 115MB/s, és fogyasztása idle ~15W monitor nélkül, tehát alig több mint egy NAS-é lenne..)

Új hozzászólás Aktív témák