Új hozzászólás Aktív témák

  • campz

    újonc

    Sziasztok!

    Tegnap vettem egy 3TB-os WD MyCLoud-ot. Első használat: router, power csatlakoztatás, inicializálás elindult. Ez a gyári papírok szerint "3 percig is eltarthat", fehér LED világít, és azóta is úgy van. kb 1h várakozás után kihúztam, újraindítottam, továbbra is semmi. Később egy reset-et próbáltam, semmi. Éjszakára úgy hagytam, hátha tényleg idő kell neki, sok, és majd jó lesz. Reggelig semmi. Nem kicsit idegesítő. Reggel újra egy reset és most várok. A fórum végigolvasása után látom: nem kellett volna áramtalanítani és nem kellett volna resetelni sem - Ok. Szerintetek van esély az újraéledésre, vagy bolt vissza, kuka? Mivel még szűz, még lehetőségem sem volt arra, hogy beállításokba piszkáljak, remélem, hogy az időfaktor megoldja. Én arra gondoltam, hogy automatikusan leszedhette a FW update-et, és belefutott a "white led" problémába, amiről sokan írtak itt is, és egyeseknél 3-8 óra után újraéledt. Mit gondoltok menthető, vagy vége? Hallom, hogy pörög a lemez és dolgozik, ezért bízom benne, hogy látom még a "kék fényt" szerintetek mennyi az a maximális idő, ameddig egy reset után, használat nélkül képes magához térni, vagy mikor kell levonnom a végkövetkeztetést, elpusztult? Jelenleg, a legutolsó újraindítás óta kb. 5 órája várok.

Új hozzászólás Aktív témák