Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz Bog #3402 üzenetére

    Ha a mio-t tényleg frissítik, akkor az tényleg érdem....legalább valamit tettek ha már más téren nem jeleskedtek.

    Abban is igazad van, hogy a licencelt PNA nagyobb biznisz, mint a sima. De ha van stand alone verzió PDA-hoz, akkor szerintem ennek a fekvő verziójához is lehetne....had döntsem már el én, mint vevő, hogy mit mivel használok. Ha nekem a Wayteq VAS tetszik meg az IGO Szoftver akkor miért ne párosíthassam? Számítógépre is tehetek sokféle szoftvert, nincs jog tilalom......Megmondom, hogy miért nem lehet mégsem...azért, mert az NNG egy nagy összeggel akarja lehúzni a PNA gyártókat, aztán hogy azok eladják-e a vasat vagy sem, már legyen az Ő bajuk. Egyáltalán nem a végfelhasználó elérése az üzlet célja a PNA piacon az NNG-nek, hanem az egyben nagy összeg lehúzása a gyártókról. Ezt egyébként egyértelműen alá támasztja az a tény is, hogy hiába van támogatott PNA-d jogtiszta IGO-val, a frissítések hónapok vagy akár 1 év eltelével sem elérhetőek a legális szoftverhez, mert a gyártó nem készült fel erre a feladatra, csak eladott egy mennyiségi licenszet, aztán a sorsára is hagyta.....szerintem. Nem az én dolgom erről cikkezzni, de azért ez is egy oldala az éremnek....ha ez nem is tetszik a nagy kék cégnek. Jó a szoftver, szeretjük is, de azért a pénz szaga egyre büdösebben lengedez az NNG irányából....

    [ Szerkesztve ]

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák