Új hozzászólás Aktív témák

• wednesday

őstag

válasz BerserkGuts #16182 üzenetére

Van olyan, hogy nem is szar a csapat (az első 3 percig). Nem csak fogalmatlanok és kezdő prémsesek vannak. Sajnos divat kilépni a csatából 1 halál után még úgy is, hogy van az illetőnek 4 killje, foglalása.

Most is volt egy rush kör, a csapatom azonnal behúzta mind három pontot és már a kezdőre szorította az ellent. Én kaptam egy lövést szereltem, majd ki is szedtek. És mikor jöttem vissza a 2. járművel, már nem volt csapat. Vagy legalább 6-an úgy gondolták nem éri meg megnyerni a meccset. Így alakult, hogy a totális vert helyzetben lévő ellen, lehozta a meccset pusztán túlerővel. Mert ők csak visszamentek szépen játszani.

Ruszkikkal most különösen szenvedős játszani. Sztem sok jobb jártékos most svédet, izraelt, húzza vagy nem tudom, de nagyon felhigult az orosz oldal.

Most 10.0-át játszani konkrétan halál. Legalább 12-13 jármű kezdésnek Object 292. Már előre látom, hogy pár perc és rommá verik a bandát (már szégyellném behozni én is az Objectet pedig húznám én is). Az ellenfél oldaláról a rush heliknek ez aranybánya. Berontanak és a csapat 90%-a még géppuskázni sem tudja őket.