Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Revolit #1497 üzenetére

    Ne is mondd, ma mielőtt leléptem barátnőmhöz, mondom tolok egyet. Volt valami kemény gyerek az enemy-nél először 6000méteren kiszedte a Bf109-emet egy Yak-7B-vel, pedig adtam neki ráesésből az ívet, de túlélte, nekem a szárnyamat szakította le. Erre bejöttem a másik BF109-emmel, mondom üldözőbe veszem. Pár km üldözés után kilőtték, de figyeltem mikor jön be újra. Erre megjelenik a csajkával, és szétb*ssza a BF109-emet sunyiból, pillanatok alatt. Itt már felment a pumpa, bejöttem a BF110 C4-el, és ízekre szaggattam végre. utána bejött valami Lagg-al, de kilőtték előlem. Na mind1, a lényeg az, hogy igencsak feltápolt I15-öse van, mert 4 matricás volt, tuti agyonra fejlesztett legénységgel tolta, mert így ennyi lövésből nem tudná a jóval jobban páncélozott BF109-et kiszedni. Szerintem ez a srác is a premuim chaika-val tolta, nagyon OP volt, rajtam kívül még 2 gépet szedett le vele.

    asdxv:
    Azt elfelejtettem írni, hogy az elemisekre és a közepesekre gondoltam :) A fősulisok élete amúgy is egy káosz, szerintem azt se tudják sokszor, hogy fiúk e, avagy lányok, bár ez sokszor nem is a sulihoz köthető, hanem az ahhoz szorosan kapcsolódó életvitelhez :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák