Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Farkas23 #633 üzenetére

    Szerintem a német vonal csak a hatos szintű Bf-109 megszerzésével pörög fel igazán. Sokan tartják úgy, hogy a He-112 is egy jó gép, de én nem annyira éreztem benne az erőt, ezen a szinten (sőt már eggyel alatta) a LaGG-3 és variánsai viszik a pálmát, azok valósággal szétfűrészelnek bármit egy sorozattal. Most a legutóbbi frissítéssel bekerült egy Bf-109 már ötös szintre is, de az még nem olyan igazán pusztító szörny, mint az utána lévő, de már egészen alakul. Vannak akik szerint a Stukák is jó gépek, de én valahogy nem éreztem rá a stílusukra. Nagyon ki vannak téve az ellenséges vadászoknak és sajnos boldog-boldogtalan a légiharcot erőlteti, így könnyű célpont.

    Rakétás gépek alatt nem egészen értem mit értesz. Ha a felszerelhető rakétavetőt kérdezed, akkor azt már egészen alacsony szinten is el lehet érni (ha van felfüggesztéshez hely rajta). Én egyelőre csak a szovjet Csajkára raktam, de nem voltam elájulva a hatékonyságától, ha csak picit is mellé megy, már egy medium tankot sem pusztít el és elég nagy a szórása ahhoz, hogy nehezen találd el közvetlenül. Inkább a bombavetőre érdemes rágyúrni. Négy kicsi bomba szerintem jobb, mint hat lepkefing rakéta.

Új hozzászólás Aktív témák