Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkas23

    aktív tag

    Sziasztok!

    Én is elkezdtem játszani a játékkal és egyenlőre nagyon bejön a játék.
    Olvasgattam a topikot és láttam, hogy még eléggé gyerekcipőben jár, de szerintem már valahol most üti a WOT-ot. Rengeteget játszottam a WOT-tal is és még játszok is vele, de nagyon megfogott ez a játék.
    Pár ismerősömet már nekem is sikerült áthoznom ide, szoktuk is nyomni 4-en.

    Egyenlőre még nem sok nemzettel mentem, leginkább a németeket viszem, ott már a nemzetem level 6-os, de még 6-os gépeket nem vettem. Másik nemzet amit elkezdtem az a szovjet, 1-es szintnél tartok vele és egyenlőre nagyon tetszik az is.

    Németeknél az zavar kicsit, hogy 4-es 5-ös szinten elég kevés a vadászgépük. Mondjuk nem annyira nagy gond, mert szeretem a bombázó gépeket is, eddig a rekordom a bombázókkal 13 földi egység egy csatában. Még annyira nem vagyok profi játékban és szokni is kell még.

    Amiben nagyon nem vagyok még otthon, az lőszer kérdés, bár lehet én vagyok csak ennyire tudatlan. Olvastam már a lőszerekről, hogy melyik mire jó, de valahogy még kínai nekem, de egyszer csak megértem :)

    Amúgy a németeknél mikor jönnek a rakétás gépek? lehet csak én vagyok vak, de nem nagyon találtam őket.

Új hozzászólás Aktív témák