Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    Sziasztok.

    Lenne egy érdekes problémám, megpróbalom érthetően leírni. Luxemburgban élek, és voltam most otthon magyarba ahol vettem egy új Samsung Galaxy A71-et a Média Márktba. A gond annyi csak, hogy visszatérve luxiba, luxis simkártyát használva, nem volt VoLTE hívasom(otthon sem mondjuk de ez logikus luxis simmel magyarba) meg néztem a samsung info appal és sajnálattal láttam hogy a gyári XEH rom [link] , egyik eu-s ország régió kódját sem tartalmazza [link] . (Ez azért érdekes, mert korábban vettem már németországba egy Note-ot és a sim nelküli inditás miatt németre inicializálódott [link] , de egy factori reset, majd egy simes boot után megtalálta magától az adott ország kódját, de itt ez most nem játszik)

    Na de vissza. Odinnal már letöltöttem a hivatalos gyári LUX romot, amit fel is tettem vagy 5x a telóra de minden alkalommal xeh maradt, tehát semmi sem valtozott meg. Próbálokoztam simes, ill sim nélküli boottal de sehogy nem sikerült. Elmentem itt luxiba a saturnba és megnéztem az itt kiállított darabom természetesen az itteni firmware van rajta, csak régebbi [kép] [kép] [kép] [kép]
    Kérdésem tehát adott és igazából a romhoz kapcsolódik, hogy mi az istennek nem változik a szolgáltatói szoftver mikor a lux-t töltöttem le és flasheltem rá ?? Már vagy 20x gyalultam le szerencsétlen telefont és raktam rá de nem jövök rá hol hibázhattam. Korábbi firmware-t nem engedett fölrakni, így csak a legfrisebbel próbálkoztam. Ugye ez a csc kód mizéria nekem a volte híváshoz kellene, és amíg xeh marad addig ez esélytelen sajnos. Szívesen fogadok bármilyen észrevétlet, köszi előre is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák