Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz St3ven #1697 üzenetére

    Válaszoltak is, de én ilyet még nem b@sztam.

    Teljesen értelmesen leírom, hogy nem telefonáltam 48 percet, szóval kérném vissza az 1 EUR-t, erre elkezdtek a válaszukban arról értekezni, hogy párhuzamos hívások esetén így meg úgy számláznak, és figyelmeztettek, hogy a FVD magáncélra való, ha üzleti célra keresek szolgáltatót, egy másik label-jüket ajánlják.

    Az eszem megáll.

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

  • St3ven

    addikt

    válasz St3ven #1697 üzenetére

    Továbbra is teljesen hülyének néznek a FVD-nél. :((

    Kiszámláztak közel 1 EUR-ért egy 48 perces phone-to-phone hívást, ami meg sem történt, ugyanis a telómon nem csörgött ki a hívás, amit fel kellett volna vennem, hogy egyáltalán létrejöjjön a beszélgetés.

    Igazából feladom, csak azért írom le, hogy tudjátok, ilyen esetek is vannak, és gyakorlatilag lesz@rják az embert, csak küldözgetik a sablonválaszokat. Közben pedig pont az a pénz megy el a semmibe, amit meg akar az ember spórolni a VoIP használatával.

    Dear Customer Service,

    I'm overly disappointed at your lack of understanding of the issue at hand.

    Again, I’d like to stress, there was no connection made since my call did not go through, it did not appear on my handset to answer in the first place. Rest assured, I would have noticed if I had been having a 48-minute call.
    The fact is that your record shows invalid data due to which I was charged 0.98 EUR for no reason.

    Until this incident I had been a zealous costumer of yours, finding much delight in using your services.

    Having said that, I rest my case.

    We have the largest and most frequented forums in Hungary regarding VoIP service providers; I will personally make sure that your improper conduct of billing and complete disregard of your customers' complaints is known to every single user.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák