Aktív témák

  • VoDaFoNe

    aktív tag

    Sziasztok ti kétlábúak itt tI-Iom és VoDaFoNe görénykéje alias Flik.
    Gazdim és gazdim legjobb barátnője felébresztett kényelmes szundikálásomból 15.00 körül. Mindkettőjüktől kaptam egy puszit a buksimra, és megöleltek. Ez nagyon jól esett. Aztán mókáztunk egy nagyot. Gazdim ( alias VoDaFone ) felemelt magához ölelt és Adrimamám fotózgatott telefonjával. Persze aztán Adrimamához tett és Gazdim kezdett fotózni. Teccik tudni én a fiúk vagyok. Nagyon muris képek születtek. Volt olyan mikor Rékushoz bújtam és pont nagyot ásítottam és akkor katt és mintha harapdálni akarok. :)) Volt mikor úgy voltam mint Caesar. A kép neve nem lett más direkt mint Caefsar ( direkt F-fel) Volt mikor belenéztem abba a telefonizébe és mintha mérges lettem volna. Ilyen vidámban is volt. Nagy móka volt, de sajnos Adrimamának haza kellett mennie. De Rékus kitalálta hogy visz sétálni. Ezzel a hideg izével már találkoztam ami fehét és vizes de amikor esik sokkal viccesebb. :DD Ritka muris dolog. Elköszöntem Adrimamától és gazdival futottunk haza. Úgy húztam Rékus nagy meglepetésére. Aztán a kertben levette a pórázt és hatalmasat hógolyóztunk és rohangáltunk. Aztán bejöttünk a jó meleg házba. Gazdi pont most készíti a finom ebédet. Hmmmmm nyam nyam :U . Oppá mennem kell jön Rékus! Sziasztok!

    [Szerkesztve]

    Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

Aktív témák