Keresés

Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz Speedhs #42910 üzenetére

    Nézem ezeknek az árait, hát mit ne mondjak, 30 ezreket nem adnék radiátorért.
    És még nincs ventilátorod sem pedig rögzítő rácsod. / az én képemen a bal oldali /

    Ezek miben különböznek pl egy böhöm ford sierra hűtő radijától ? Nem ugyanazt produkálná ?
    Hát franc tudja milyen a hatásfoka és ugye ha az autóból kijön még mennyi munka van vele mire rá tudod kötni a rendszerre. Hányszor kell kitakarítani és egyebek. Mikor kezdtem az egészet akkor olvastam itt a fórumon hogy minimálisan kell barkácsolni mert ha pont ugyanolyan esztétikusat és jót akarsz mint amit a boltban vennél akkor drágábban jössz ki.

    Azért a bontóban sem fogsz 35-40cmes radikat venni 3-4000 forintért. Amik vannak azok meg nem jobbak egy triplánál és 7-8000be kerülnek. Takarítás tisztitás esetleg valami csonk eszkábálása hogy rá tudd húzni a csövet.

    Razermazer üzlete:
    Most mondjam hogy ami az egyiknek szemét a másiknak kincset ér :)

    De piszok mázlisták vannak itt
    Mindenki igyekszik :)

    Mondjuk azt már egyik üzletnél sem kéne kiszámolni hogy hány órát töltött a megtalálás lebonyolítás, apróhirdetés olvasás, intézkedés. Azt hiszem abban mind egyetértenénk ha a sarki ku**a óradíján számolunk akkor 2szer is kijönne az újonnan a cucc amit meg akarunk venni.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

  • Razermazer

    őstag

    válasz Speedhs #42910 üzenetére

    Nem nem használok vízhűtéses tápot hanem remek hatásfokút. Mondjuk az ára is ezt tükrözte de egy Seasonictól ez elvárható sajnos. Tulajdonképpen a tápok rolls royce-a vagy ferrari-ja ahogy tetszik[link]
    szóval ez azt jelenti hogy 460 sli-vel, és egy darab 570-el, 580-al, és 480-al meg se mozdult a ventilátor benne mivel olyan jó a hatásfok, hogy nem távozik el meleg formájában a felesleg.
    Néma a táp ha megy is akkor olyan 400-on pöröghet benne a kiváló minőségű Sanyo Denki hőérzékelős ventilátor. Én nekem szerencsém volt mikor vettem (bár vettem volna egy 850-et mivel sli-ben gondolkodom most eléggé megfizethetetlen már) 32000ft-ért vettem most ugyanez a 660-as már 45000ft eszméletlen mi van itt nálunk. Na most ha corsair ax szeriát veszel, akkor szintén ezt kapod 10000f-al esetenként 20-al olcsóbban, mivel a bél bennük ugyanaz.

    hufantom: és ebből a pénzből amit erre költöttünk, mennyi szép kurtizánra telne azt ne is mondjuk ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Aktív témák