Új hozzászólás Aktív témák

  • Yuden.Yari

    csendes tag

    Nem lepődök meg. Rákerestem, hát ha találok valami infót a változásokról, de csak a prohardver fórumot találtam. (Jellemző.)
    Ha valaki rákeresne az indamail-re, álljon itt tanulságul az utókornak: volt az Indamail-nek egy android-os alkalmazása. Mivel a webes felület PC-n so-so, mobilon használhatatlan volt, elkezdtem azt használni. Ette a RAM-ot, szívta az akksit, semmit nem lehetett beállítani, és ráadásul teljes képernyős reklámokat is tolt. De S.O.S. helyzetben még mindig jobb volt, mint a semmi, és MIUI-n azért kordában lehetett tartani.
    Néhány hete azonban megkergült a webes kliensük (lejárt a https cert), folyton kivágott, újratöltötte az egész lapot, aztán kidobott, hogy hibás jelszó. Első körben arra gondoltam naivan, hogy lenyúlták a jelszavam. Gyorsan indapass jelszó csere, beléptem, szuper, mégsem nyúlták le. Az alkalmazásban is beírtam az új jelszavam, és tádáám: egy vad idegen ember postafiókja jelent meg előttem. Csak kamilláztam. Lapoztam, megnyitottam leveleket, minden teljeskörűen működött, nem jelentkeztetett ki az app!! Letöröltem, cache törlés, indamail app újra telepít: belépek és megint annak az idegen embernek a fiókját látom. Elfogott a méreg, hogy ilyen hogy fordulhat elő?! Mivel feltételezhető, hogy nem én voltam az egyetlen, aki más postafiókjában landolt, a fontos leveleim továbbküldtem, a többit mind kitöröltem, és nekizuhantam az összes weblapon, webshop-on, fórumon átírni egy új postafiókra a címem. Órákat töltöttem vele, nem voltam boldog. Majd ezek után jobb híján írtam az alkalmazás értékelése közé, hogy mi történt velem. Néhány napra rá megszűnt az app, gondolom nem véletlenül, ügy eltussolva, téma lezárva. Ezek után így használjátok az Inda csoport termékeit.

    Igen, tudom, hogy ingyenes szolgáltatás, és mit várok. Ha lassú, vagy fél napig nem megy, arra még rá lehet fogni, hogy "ingyenes", de azért idegenek postafiókjában landolni, az azért elég durva félrelépés..

    Ezek után inkább a Nagy Testvér nézegesse csak a leveleim, és csak gmail-t használok..

Új hozzászólás Aktív témák