Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddgi

    aktív tag

    válasz Infonium #791 üzenetére

    Ennyivel nem úszod meg. Itt van az a probléma, hogy amennyiben a világegyetem véges, és hát annak tűnik, a lehetséges állapotainak a száma is véges, amiből az következik, hogy bár a Heisenberg féle határozatlansági reláció miatt nem következik a fizikai törvényekből egy adott pillanatbali összes állapothatározóból a rákövetkező pillanat állapotmátrixa, de bármilyen állapotot is vesz föl, azt már fölvette előtte végtelen sokszor. Illetve ebben az esetben nem is értelmes talán az előtte kifejezés, hiszen több múltbeli szálon is eljuthattunk a jelenhez. Csak vissztérve a már régebben felvetett problémához, :D pl egy akadémikus meghamisította a történelmi könyvtár iratait, és bár mindenki azt hiszi, de Napoleon nem vesztette el a waterlói csatát. Pl megnyerte, de a végén szívinfarktusban meghalt, és a történelem folyása szépen hozzáilleszkedett a mai állapotok hoz. :DDD Nem Napoleon iránti tiszteletlenségből írtam ezt, csak sarkított példának szántam.. :K Napoleon nem csak hadvezér volt, hanem igen nagy államférfi.. :K

    [ Szerkesztve ]

    1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

Új hozzászólás Aktív témák