Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz hibavissza #31770 üzenetére

    Köszi! ;)

    Hát, ez lényegében egy videóklipbe oltott promó a kávézónak, egy helyi zenekar Deep Blue Something - Breakfast At Tiffany's feldolgozására, és abból inspirálódva. Sok értelmet nem kell keresni benne, a lényeg, hogy lejöjjön a hely hangulata, ez a művészies miliő. Volt valami kis koncepció féleség, hogy a verzék alatt bemutatás, zenélés, festés, kinti evés, stb. megy, a refrének alatt meg a fürdőköpenyes csávó akar rendelni, de mindenhol a zenekar zenél, a végén meg kint várják a tulajok. :D Ha nem úgy esek be 14 óra esküvőzés és 2 óra alvás után, meg nem két nappal előtte tudom meg, hogy egyedül kell csinálnom, akkor biztos, hogy variáltam volna rajta, meg több mindent eltervezek előre. Ez most így jött össze. :)

    A nem elegendő motion blur-t sajnos én is látom sok helyen. Nem vittem ND szűrőt, és halálra rekeszelni sem akartam a cuccot. Utólagos javításra meg most nem volt idő, így is később került ki a videó, mint terveztük. Holnap utcaművészeti fesztivál lesz Szombathelyen. Az előtt akarták jól megpromózni a helyet, meg magát a rendezvényt.

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák