Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    Visszavonok minden olyan kijelentésemet ami arról szólt, hogy a Premier Pro egy stabil program.
    Még soha nem találkoztam ennél ocsmányabb programmal. Nem hiszem el, hogy ez a hulladék program még mindig ott tart, hogy nem bírja megjegyezni egy adott projecthez tartozó fájlokat. Ezen a szinten amin állítólag ez a program leledzik botrány. Bár mondhatná valaki, hogy fogjam be, mert egy lopott programról beszélek, innentől fogva akár még én is elhúzhatnék a búsba....
    Persze, persze.... de nem bírom magamban tartani ezt a mérhetetlen csalódást amit ez a program okozott.
    Végig néztem közel 15-20 tutorialt míg végre találtam egy használható megoldást.
    De mihez is??
    Hát ez az, előző " históriámban " egy kissé elfogultan és korai örömömben ( miszerint én kis naív azt hittem, hogy kihúztam a program " méregfogát" ) értekeztem arról, hogy ha a Premier nem ismeri fel az .mp4 fájlokat , főleg az audio sávot akkor csupán annyi a dolgunk, hogy átnevezzük őket .m4v fájlokká és oké.

    De nem!!!!!!!

    Ez csupán egy rész megoldás , arra jó, hogy egyáltalán betudjuk vinni a fájljainkat a szerkesztőbe. De nézzük mi történik akkor ha nem végeztünk a szerkesztésünkkel , hanem később akarjuk folytatni?
    Mi sem egyszerűbb, mentjük a projectünket, és majd folytatjuk.

    És akkor felvirrad a másnap.......Megnyitjuk a projectünket.............Media Offline......Egy darabot nem tölt be. Pedig akár előző nap másfél - két órát dolgoztunk rajta. Ez a programot nem igazán érdekli. A média fájlok nem elérhetőek!!!.............Mi a b*dös k**va anyád nem elérhető?????

    Irány a youtube, meg a google és közben rágjuk a kefét......A világ egyik vezető videószerkesztője egy rakás f*s ami éppen szórakozik velünk.

    Most nem írom le azokat az állomásokat amiken keresztül végre ismételten eljutottam a " feltételezett " megoldáshoz, mert ahhoz már kisregényt kellene írnom.

    Aki ilyen problémával fog küzdeni úgyis megfogja találni a program erre a helyzetére kitalált opciót a " Media Linket"...............Igen ám, hiába mutatjuk meg a programnak az adott fájlokat, hogy honnan töltse be , mert a program készítői erre a pontra tartogatták a leggonoszabb kib*szásukat. Mert majd kapni fogunk egy hiba üzenetet:

    "The selected file does not contain audio media used by clip references in one or more sequences. These audio clip references will be deleted, and cannot be undone."

    Magyarul, ez azt jelenti, hogy : Hiába linkeled be a videófájljaidat kis köcsög, az audio sávot akkor sem nyitjuk meg neked, te kis r*hadék.........

    De nem feszítem tovább a húrt, mert már az izgalom már eddig is a tetőfokára hágott és nem akarom a kedves olvasó idegeit a végtelenségig feszíteni.
    Akkor mi a búbánatos isten nyilát kell csinálni, hogy a program végre felismerje már a fájljainkat???????????

    Megoldás: Töltsük le az MPEG_Streamclip_1.2.1b6.zip programot. Csomagoljuk ki, majd készítsünk egy új üres mappát. Ezzel a programmal egyenként nyissuk meg a videóinkat majd válasszuk a " Save As..." Mentés másként opciót, és mentsük a videóinkat az új mappába. Majd a Premier Proban a " Media link " opcióval ebben a mappában lévő fájlokra mutassunk rá......DONE!

    Már gépen van az Avid Media Composer.....ha ezek után sem tudok renderelni akkor váltok..... :W

    [ Szerkesztve ]

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák