Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    válasz Boond #830 üzenetére

    Corelben próbáltam két videósávot, az egyik FX tudja a kép a képben funkciót, működött... Sajnos gépet még nem cseréltem, de beruháztam egy két magos processzorba , használtan volt
    25ezer( vagy két éve), és még bővítettem a RAM-ot 4GB-ra. Tavaly jött egy új videókártya a gépbe de az is csak egy alap, semmi extra 1GB memóriával....

    Úgy hogy ez a technika is csak visítva alkalmas videók szerkesztésére, de mivel nem ipari mennyiségben művelem a konvertálgatást , így még tolerálom a gép gyengeségeit.

    Látom, hogy mára elment mellettem a technika, egy 8 magos processzeornak, és egy 16GB RAM nak igazán tudnék örülni, de még nem jött el az ideje..... :N

    Viszont ez a technika már elég volt ahhoz, hogy normális felvételeket rögzítsek a tv tuner kártyámmal. Megszünt a hang elcsúszás, és felvétel közben még netezni is lehet.

    Time lapsét nem próbáltam, de a kis kompakt Canon gépemben van diorama miniatűr effect, az már majdnem timelapse csak hogy a kép alsó és felső harmada homályos marad.
    Ezt nagyon kedveltem, jó kis extra funkció. 5, 10, 20 szoros sebességgel lehet videókat rögzíteni vele.

    Igen az ékezetes betűkkel mindig csak a gond van.....ez ilyen. Mondjuk a régi Corel Photo Paint 11 sem ismerte az ékezetes betűket, az újabbak már igen, pl. az X8-as, az már kezelte az ékezeteket is. Jelenleg nincs telepített Corel Photo Paintom.

    Próbálkozni kell a Corel honlapjáról különböző FREE Pack-okat letölteni. Hátha lesz közte videó áttünés......

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák