Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz bwoay #12524 üzenetére

    A Scalable codec a lényeg. A párosítás mindegy, egyszer végzed el, a Samsung saját multipointjánál jobban szeretem 2 Samsung eszköz között a Sony multipoint megoldását, ahol nem kérdezi meg, hogy váltson-e a hang, hanem csinálja, de a Scalable az durva. Mászkáltam mostanában egy plaza food court és technikai központjánál, ahol minden lépésnél desyncelt az Sony két oldala LDAC protokollal stability módban, csak akkor tudott stabilan működni, ha megálltam mozdulatlanul. Ezt a Samsung még simán megoldja mikroszakadások nélkül, de azért néha hallható minőségcsökkenéssel. Szerintem ez magában A legfontosabb feature egy TWS-nél az elfogadható hangminőség mellett, aztán jöhetnek az ANC, meg a többi sallang.

    Tudom, van olyan telefon, ami nem tartja be olyan mereven az EU ajánlott rádióantenna erősítés teljesítményeket, cserébe a környékén az összes vezeték nélküli egér nekiáll késni, ha épp a telefon forgalmaz adatot. TWS-ekkel sokkal stabilabb a kapcsolatuk, mint a Samsung telefonoké, de most itt az ökoszisztéma előnye a lényeg.

Új hozzászólás Aktív témák