Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papp54

    aktív tag

    válasz tigipuf #1225 üzenetére

    Örülök hogy ezt irtad mert ez és beat között hezitáltam de végül beatet vettem.

    Samsung Galaxy A52s 5G

  • patomi

    őstag

    válasz tigipuf #1225 üzenetére

    Én Sabbat X12 Pro -t rendeltem amazonról, kíváncsi leszek. E12 lazán dupla áron van a spunkyhoz, illenék valamit domborítania.

    Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

  • csoki98

    tag

    válasz tigipuf #1225 üzenetére

    Sziasztok!
    Ugyan így tettem mint tigipuf kolléga, vasárnap én is megrendeltem geekbuyingról a Sabbat E12 ultrát füstszürkében, nekem 20k-ba fájt DHL-el, amit 4 nap alatt ki is hoztak.
    Első benyomások:
    Rögtön majdnem a szívbajt hozta rám, amikor kicsomagoltam a buborék fóliából, akkor a dobozán világoszöldnek tűnt a füles viszont amikor kibontottam a megfelelő kinézete volt. Kellemes, minőségi csomagolás, tömérdek méretű gumiharang. Nekem próbálgatnom kellett míg megtaláltam az igazit. A harangok alatt először észre se vettem, hogy van egy doboz, benne a töltőkábellel. A leírás csak angolul és kínaiul volt, de teljesen érthető volt benne minden.
    Mikor először bedugtam a füleimbe, picit azt éreztem, mintha túl mélyre menne, de utána szépen megszokta a fülem, talán egy fültisztítás javasolt előtte :DDD .
    A töltőtok félig, a két füles pedig majdnem teljesen feltöltve érkezett meg, így rögtön használatba is tudtam venni. A tok fedele nyitott állapotban picit lötyög, de ezen kívül rendben van. Hátul a Sabbat logóval ellátott krómozott műanyag picit olcsónak tűnik, de alig észrevehető. Hangzásra nincs semmi kifogásom, nagyon jól szól, telefonra rögtön rácsatlakozott, audiólagot nem tapasztaltam. A füleseken található nyomógomb tökéletesen teszi a dolgát, bár én örültem volna, ha kisebb erővel lehet megnyomni behelyezett állapotban, mert olyan, mintha jobban bele akarnám tolni a fülembe, ami egy kicsit kellemetlen érzés. Ehelyett lehetett volna mondjuk érintéses vezérlés. Jól tartja magát a helyén, 20 méternyi(valamikor normális távval is tesztelem majd) futás után is bentmaradt. Zenehallgatás közben hívtak, a nyomógombbal fel is tudtam venni, picit hangosabban kellett beszélnem, de csak azért mert biciklizés közben voltam, de teljesen érthető volt a beszédem, és a másikat is szépen hallottam. 2 falon keresztül, jópár méterről is gond nélkül szólt. A külvilág zajait meglepően jól szűri.
    1 nap után nagyjából ennyit tapasztaltam, eddig megérte az árát. :R

    "Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák