Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Erről hallott már valaki? Tranya T3 True Wireless Earbud
    [WEboldal] csak 55 dodó, és állítólag jól szól, van benne mély is, KVA kényelmes, és 6-8 órát bír + 7x feltölthető a dobozkájával :K kár h eun kívül, van és csúnyán megsarcolják mire ideér. + 0 gari lehetőség
    Hátránya, hogy gombos, és ahogy hallottam elég nagyot kattan mikor megnyomod, ami tuti nem kellemes, meg nem tud wireless töltést, de egy mágneses micro usb fejjel, szinte észre sem veszed, TPOKnak van olyan megoldása, hogy csak a kábelfej mellé helyezed, és egyből rácuppan a telefonba/dobozba helyezett mágneses usb fejre, és így pont annyira kényelmes mint egy fancy wireless töltő.

    Eu-n belül, van valami budget opció KÉNYELMES fülesre? Nekem a legnagyobb gondom, hogy vagy nem lesz kényelmes vagy kiesik a fülemből, és elveszítem, a cuccot. Még sosem próbáltam, ezért nem szeretnék komolyabb pénzt rá szánni, de a kábel mentes használat sok előnnyel jár amit azért csak kipróbálnék én is.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák