Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khadris

    csendes tag

    válasz Khadris #5249 üzenetére

    Sziasztok, gyors beszámolóra jöttem :))

    Még régebben vinnyogtam, hogy nem találok fizikai mute gombbal ellátott, bluetooth fejhallgatót.
    Kb. fél éve viszont belefutottam egybe, meg is vettem: JLab Play.
    Egy 5.0-ás Asus BT antennát vettem hozzá a számítógépbe, emellett használom a telefonnal is. Összességében elégedett vagyok vele, de én zenét nem hallgatok rajta, csak meetingek alatti mászkáláshoz használom, meg podcastokhoz, néha telefonálásra.
    - A mute gomb tökéletes, minden esetben működött. A mikrofon jó, eddig senki nem szólt, hogy nem hall/rossz a minőség, és és én is rendben hallottam mindent.
    - A hivásfogadó/start/stop gomb viszont alkalmazástól függ, hogy működik-e, pl. telón nem állítja meg a youtube-ot, számítógépen a chrome-ban igen, a skype hívásokat megszakítja, a webexet a gépen nem, a messenger videóhívásokat sehol sem :DDD
    - A számítógép külön eszköznek látja a mikrofont és a fülhallgató részt, és alapból, csatlakozás után hangszórónak is a mikrofont állítja be, ami miatt halk dobozhangja lesz mindenkinek, nem értem hogyan :F :D de kézzel átálítva minden helyrejön.
    - A hatótáv olyan 10 méter lehet, a szemetet még épp le tudom vinni a másodikról, de ha kimegyek a kapuhoz a postással beszélni, akkor már akadozik.
    - On-ear, szóval nem a legkényelmesebb, de nyilván ez fül-függő is, nekem 2-3 órán át bírja a fülem.
    - Napi átlag 4 óra meetinget simán bír, egy héten egyszer kell tölteni. Micro USB bemenete van, a töltőkábelen hang nem megy át, de helyette jack végű kábelt is be lehet dugni, akkor hang van, töltés nincs.

    Szóval kompromisszumokkal, de használható megoldás 20k alatt.

Új hozzászólás Aktív témák