Új hozzászólás Aktív témák

  • Arphox

    tag

    Sziasztok!

    Munkatársamtól most 2 napra kölcsönkértem a Sennheiser HD 4.50 BTNC fejhallgatóját, mert olyan helyen leszek ahol jó szolgálatot tesz majd egy kis ANC.

    A kérdésem az lenne, hogy egyedül vagyok-e azzal a véleménnyel, hogy ennek nincs is olyan szép hangja? Pontosabban a "teret", a tiszta hangzást hiányolom. Mintha a felső frekvenciák hiányoznának vagy alig lennének, mintha kicsit be lenne dugulva a fülem miközben hallgatom. Vagy mintha picikét doboz hangja lenne. (De a mély az jó benne.) Ez be és kikapcsolt ANC-nél is igaz. Kábellel használom.

    Egyéb infok, hátha csak rosszhoz hasonlítom őket:
    Ezek a cuccaim vannak:
    A) Microlab Solo 6c
    B) HyperX Cloud II, eq-zva úgy hogy a magasabb frekvenciákon csökkentettem, a mélyen pedig enyhén emeltem
    Mindkettő összeállítást imádom, nagyon szép hangjuk van.
    C) Fiio E10K Olympus 2 DAC-al (plusz basszus pöcök bekapcsolva) felszerelt Superlux HD 681F-et hallgatok a munkahelyen, aminek így szép hangzása van és tere van (tér alatt azt értem hogy sokszor alig érzem hogy a fejhallgatómból szól a zene).

    Szóval a saját hardvereim és setupjaimhoz képest ez a cucc az én szememben gyengébb, hiába drága kb mindegyiknél.

    Mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

    A konfigomat lásd az adatlapomon.

Új hozzászólás Aktív témák