Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    Sziasztok!

    Meghallgattam pár fejhallgatót az Extreme Audioban. Főleg Bluetooth-os, zárt, over ear darabokat néztem, de becsúszott pár kábeles vagy on ear is. Mindet kábellel teszteltem (kivéve a DSR7BT-t, mivel USB-s).

    AKG: K845BT (tiszta hang, megfelelő basszus, nagyon masszív felépítés), Y50BT (kicsit sok a mély)
    Audio Technica: ATH-M50x (tiszta hang, megfelelő basszus), ATH-M40x (tiszta hang, kicsit kevés basszus), ATH-DSR7BT (tiszta hang, kevés a mély), ATH-ANC700BT (botrányos), ATH-AR5BT (nem emlékszem - talán nem elég tiszta és kevés a mély)
    Bose: QC35 II (botrányos)
    JBL: E55BT (több mély kellene), Everest 710 (botrányos), 750 (botrányos)
    Sennheiser: HD 4.40 (mély jó, de zavaró a magas)

    A QC35 II hangja sokkolt, egyszerűen nem hittem el, hogy ennyi pénzért ilyen rosszul szól. Nyilván relatív, kinek mi jön be, de szerintem általánosan nem volt jó. :F

    Jelenleg M40x-em van. Ennél kerestem egy fokkal jobbat (több basszus), ami vezeték nélküli. Hang és minőség alapján nálam egyértelműen az AKG K845BT a befutó. Sajnos 3-4 éves modell, így egy kicsit húztam a számat, de BT-n is kipróbáltam és hibátlan, nem tapasztaltam csúszást eredeti nyelű filmnél. Egyedül a 6 órás akku bosszant, még alszom rá párat ennyi pénzért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák