Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Bull Boss #2941 üzenetére

    Dehogy emiatt. Egyszeruen nem tetszik leginkabb a katolikus egyhaz kepmutatasa. De ugy az egesz kereszteny mentalitas a "nekunk van kizarolag igazunk, mindenki mas teved" mentalitas sem.
    Sot azt sem szeretem, ha egy ember keresztenynek meri modnani magat, mikozben ott a gyulolet a lelkeben egy olyan emebr fele, aki maskepp gondolkodik, mas "ertekeket" kepvisel. Tudom , erre a keresztenyek azt mondtak, hogy persze, ez az en mengnevezesem szerint nem keresztenyi... Az meg semmit nem jelent. En viszont a jezusi viselkedeshez probalom hasonlitani a kereszteny embert (abban a filozofiaban amit en ateltem ot szinten megvilagosodott emberkent tisztelik )

    Amit irtam pelda volt, mitobb talan rossz vagy nem teljesne ideillo pelda, nem sajat eletbol.
    En pl. ugy vagyok , hogy hiszek abban, amit megtapasztaltam, es utanajartam es masok is fuggetlenul tolem szinten ugyanezt megtapasztaltak. De hiszek abban is, hogy ez akar illuzio is lehetett , tehat tevedhetek.

    Nem csipazom azt, aki tevedhetetlennek hiszi magat. Vallas tekinteteben sem.
    Ebben benne van az is, hogy igen gyakran magammal szemben is túl kritikus vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák