Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Noddy #3482 üzenetére

    "mert miért is lenne, de ezt azért jól esett leírni, hátha egy olyan okos ember mint te olvasásra méltatja."

    Elolvastam. És nem tetszik hogy ironizálsz. Meg az sem hogy tréfálsz. Mondhatnám hogy megnyilvánulásaid alapján, nem vagy abban a helyzetben hogy ezt megtehesd, de ez fölényeskedés lenne a részemről. Ezért csak azt mondom hogy nem tetszik ez a stílus.

    Azonkívül van egy olyan sejtésem hogy nem vagy abban a tudományos fokozatban hogy a tudomány fejlettségi szintjét meg tudd ítélni és kijelenthess ilyesmit róla. Valamilyen szinten igaz, de jórészt közhely az hogy a tudomány gyerekcipőben jár. Elképesztően nagy tudás halmozódott már fel és egy specifikus alfejezetét is körülbelül érteni már hatalmas teljesítmény. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy Te aki a tudományokhoz nyilvánvalóan nem ért, inkább ne nyilatkozzon olyan lekezelő érvekkel hogy "a tudomány még sehol sincs és hülyék hogy nem tudják hogy van lélek", stb.

    Én részemről ezt a vitát egyébként befejeztem, mert ez így értelmetlen. Remélem nem kívánod folytatni.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák