Új hozzászólás Aktív témák

  • Titanone

    tag

    Hello

    Csak kíváncsiságból írom. Baj elvileg nincs. A gép egy:
    MSI Mpower Z77
    intel core i7 3770
    16gb 1600 mhz DDR3L
    Corsair Force GT 120GB
    Samsung 850 EVO 500 GB
    1TB Seagate winyo
    Seasonic Prime 750 Watt
    Furcsaság, összeraktam a gépet, nem akart elindulni. Csináltam Cmos Cleart és kivettem az elemet, nagy nehezen elindult. Azután nem volt probléma. Vettem egy Gigabyte G1 1070-t beraktam, gép indít elindul újraindul elindul újraindul.... Ezt csinálta míg ki nem kapcsoltam a tápot.(többszöri próbára is) Kivettem a kártyát,a gép ment tökéletesen. Kivettem megint az elemet, cmos clear, kíváncsiságból egy gtx 560-nal próba, indul pöcre . Visszaraktam a 1070-t és indult azzal is :S A kártya már nincs meg , mert cseréltetni akarom más márkára.
    Amúgy aida stress teszt, furmark semmi fagyás. A kártya coil whine-os volt. De szerintem ez lényegtelen. Pár furcsaság még adódott, a bios és az aida is 20 V-ot írt +12 V-ra,de a gép mégsem füstölt. Szétszedtem a gépet, összeraktam azóta stabilan 12 V körül van . Egy philips elosztóba van kötve(túlfeszültség védős). Földelés nincs a lakásban(panel). Az elosztóhoz ,ha nagyon közel hajolsz, zúgó hangja van(mint amikor transzformátor mellett mész el). Még valami, ha a táphoz hozzáérek semmi, de ha megfogom a radiátort+táp van egy csípése :)(gondolom a földelés hiánya miatt). Van bármi aggódni valóm vagy nincs ? :) A táp elég pöpec, csak aggaszt, hogy elég új széria. Nem zúg, nem berreg( megjegyzem a ventinek van egy alap berregése, de csak ha közel hajolsz ). De kikapcsolható a hybrid módba.

Új hozzászólás Aktív témák