Új hozzászólás Aktív témák

  • becsitibi

    senior tag

    Sziasztok sráccok!

    Látom pörög a téma,válaszolok mindenre:

    1:HGY: egész éjszaka nem tudok fennt maradni és figyelni hogy mikor indul újra,ha történt volna valami,akkor úgy is jelzett volna hogy error van,de nem történt semmi.

    2: adax01: én is a tápra tippelek,de 6 hónapos,és nem nagyon volt nyúzva,a rendszerem mindenhez elég alapórajelen is.

    3: épitész: arra hogy valamelyik tápfesz elmászik,ezt honnan tudnám meg hogy az IC nem kap meg valamit a bemeneti oldalról?

    4: Mr Ricsi : megtaláltam köszi!Ezt hamarosan kipróbálom.Gondolom POWER OFF-ra rakjam

    5:Az egér egy ilyen:[link],ehhez nem nyúltam.

    6: Banális hiba is megfordult a fejemben,de átnéztem a gépem szemmel láthatóan nem találtam problémát

    7:És akkor jöjjön a modding téma: A válaszom NEM,mikor belekezdtem a moddingba akkor kivettem minden hardvert a gépből és leraktam egy fadeszkára aki igy nézett ki:[link],majd jó ideig nem nyúkáltam hozzá,hisz minek,egyszer csak a játéknál mintha áramszünet lett volna,kikapcsolt majd újraindult,ez történt 1 hónapja,mára úgy felerősödött a jelenség hogy már ha csak netezek,néha már akkor is kikapcsol és újraindul.A gépem jelenlegi formája igy néz ki:[link]

    Itt vagyok sráccok,ha bárkinek van ötlete,tanácsa,irjatok

    Köszönettel:becsitibi

Új hozzászólás Aktív témák